معرفی مدیران

هیئت مدیره و مدیر عامل

حسين‏ محمدي گل تپه

مدیر عامل


mohamadi@tavonikhas.ir

جمشید حیدر کندری

نائب رئیس هیئت مدیره


KONDORI@TAVONIKHAS.IR

محمد نیک فر

عضو هیئت مدیره


NIKFAR@TAVONIKHAS.IR

محمد رضا انتظاری مقدم

رئیس هیئت مدیره


ENTEZARI@TAVONIKHAS.IR

علی شیخی

عضو هیئت مدیره


SHEIKHI@TAVONIKHAS.IR

معاونین و مشاورین

مدیران هلدینگ

مجتبی باقری

مديريت برنامه ريزي و توسعه كسب و كار


Bagheri@tavonikhas.ir

محسن فارسیان

مشاور و مدير حراست


farsiyan@tavonikhas.ir

جواد جعفری

مدیر بازرسی


Jafari@tavonikhas.ir

محمد لزومی

مدیر کنترل،نظارت و ارزیابی


Lozoumi@tavonikhas.ir

وحيد ملايي امامزاده

مدیر ارتباطات و حوزه مدیر عامل


Mollaei@tavonikhas.ir

امیر اصلان آقایی

مدیر توسعه سرمایه های انسانی


Aghaei@tavonikhas.ir

اشکان دزفولیان

مدیر فنآوری اطلاعات


a.dezfoulian@tavonikhas.ir

محمد گنج‌ده

مدير تامين منابع مالي


Ganjdeh@tavonikhas.ir

نیلوفر حقگو

مدير توسعه خدمات سهامداران


Haghgo@tavonikhas.ir

شهرام محرابي

مدير مالي


mehrabi@tavonikhas.ir
 

اصغر قربانی

مشاور و مدیر امور مجامع


Ghorbani@tavonikhas.ir
alpha industries ma 1 mastermind x adidas nmd xr1 release date mastermind japan x adidas nmd xr1 more images adidas tubular instinct release date adidas tubular instinct adidas yeezy boost 350 v2 beluga early links adidas yeezy boost 350 v2 review adidas yeezy boost 350 v2 black friday adidas yeezy boost 750 v2 adidas yeezy boost 750 classics revisited nike basketball hoop pack 2005 nike air more uptempo dark obsidian white 2016 will be the year the nike air more uptempo returns nike air more uptempo hoh dusk celebrity rewind aaliyah sports nike air uptempo under armour curry 3 davidson under armour curry 3 black friday release triple black steph curry under armour curry 3 triple black under armour curry 3 triple black friday release date under armour curry 3 triple black friday release date